Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Dożynki Gminno-Parafialne 2019

Filmy

Świątecznie życznia o jednostki OSP Wichowo i Chóru Rycerze Floriana

I Sesja Rady Gminy Lipno

Mała książka - wielki człowiek | spot 60"

Wierzymy, że „czytelnictwo” zaczyna się od kołyski, na długo przed dniem, w którym dziecko zacznie samodzielnie składać litery. Właśnie dlatego kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” za-chęca do czytania dziecku od narodzin! Odwiedź stronę www.wielki-czlowiek.pl i dowiedz się więcej o kampanii Instytutu Książki.

Przedszkole Samorządowe w Radomicach - zakończenie roku 2017/18

Piknik Rodzinny 2018 w Radomicach

W dniu 25 maja 2018 r. w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Radomicach odbył się Piknik Rodzinny. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, społeczność szkolna, rodzice uczniów oraz mieszkańcy Radomic i sąsiednich miejscowości. Piknik cieszył się wielkim zainteresowaniem.

II Turniej Piłki Nożnej Halowej w Wichowie

Wybory samorządowe: sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!...

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz! Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych. Sprawdź w swoim urzędzie gminy już dziś, czy Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborców!

Skutki nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku

70 lat Ludowego Zespołu Sportowego w Jastrzębiu

Maszerowali do Jastrzębia, aby się wspólnie zintegrować

Uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Lipnie wzięli udział w pieszym rajdzie integracyjnym, który był jednym z wydarzeń w ramach tegorocznego jubileuszu stulecia istnienia placówki. Uczniowie lipnowskiego ogólniaka startowali z dwóch punktów, meta rajdu znajdowała się w parku przy bibliotece w Jastrzębiu. Po drodze uczestnicy mieli do wykonania różnego rodzaju zadania. Podobnie było po dotarciu na miejsce. Jednym z zadań było przedstawienie każdej z klas. Uczniów oceniali jurorzy, którzy po podsumowaniu ogłosili wyniki. Pierwsze miejsce zajęła klasa I c (medyczna), druga była klasa I a (językowa). Trzecie miejsce zajęły klasy I b (społecznoprawna + humanistyczna) i I d (biologiczno-chemiczna + sportowa). Dalej były klasy I f (matematyczno-fizyczna) oraz I e (sportowa). Wszyscy uczestnicy bawili się dobrze na rajdzie, który organizowany był przez szkolny samorząd. Najważniejsza była wspólna integracja. MARCIN JAWORSKI. Gazeta Pomorska Tygodnik Lipnowski 3.10.2017, str. 6.