Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Jednolity Plik Kontrolny: 6 grudnia 2017 r. w Domu Kultury w Radomicach uruchomione zostanie mobilne stanowisko eksperckie

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie informuje, że w ramach porozumienia i we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, w związku z trwającą kampanią edukacyjno – informacyjną w zakresie nowych obowiązków informacyjnych dla mikroprzedsiębiorców od 1 stycznia 2018 roku, a dotyczących prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej jako JPK_VAT (Jednolity Plik Kontrolny VAT), realizując to zadanie, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom tej grupy podatników, w dniu 6 grudnia 2017 r. (środa) w Domu Kultury w Radomicach, w godzinach od 08:30 do 10:30 uruchomione zostanie mobilne stanowiska eksperckie w tym zakresie.

Zainteresowani będą mogli we wskazanym punkcie otrzymać informacjew zakresie JPK_VAT.

Ponadto w Urzędzie Skarbowym w Lipnie jest organizowany cykl spotkań poświęconych tematyce JPK_VAT. Spotkania odbywają się pod hasłem ,,WTORKI Z JPK” i w miesiącu listopadzie 2017 roku odbywać się będą w dniach: 7, 14, 21 i 28  od godziny 10:00, w budynku Nr 2 Urzędu Skarbowego w Lipnie (ul. S. Staszica 4) w sali Nr 30.