Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Spotkanie kujawsko-pomorskich NGO na koniec roku (warsztaty i wyróżnienia)

Zapraszamy na spotkanie dla kujawsko-pomorskich organizacji pozarządowych podczas którego zostaną ogłoszone wyniki IV edycji certyfikacji „Organizacja sprawdzona”, wręczone wyróżnienia laureatom, a także odbędą się spotkania warsztatowe w grupach tematycznych. Zapraszamy do Torunia, 5 grudnia br.

Spotkanie zostało zaplanowane od godz. 11ej do 15ej w Toruniu w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży (ul. Łokietka 3). Miejsca wydarzenie znane jest organizacjom pozarządowym z ubiegłorocznego Wojewódzkiego Forum NGO. Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych.

Spotkanie ma dwie części:

I. wspólną (plenarną) podczas której ogłoszone zostaną wyniki i wręczone statuetki stowarzyszeniom i fundacjom, które zostały wyróżnione w IV edycji certyfikacji „Organizacja sprawdzona” spośród 25 organizacji, które przystąpiły do procesu certyfikacji;

II. tematyczną (warsztatową) podczas której w gronie organizacji pozarządowych będzie można porozmawiać m.in. o podstawowych wymaganiach prawno-księgowych, które powinna wypełniać każda organizacja, o tym jak rozwijać wolontariat w organizacjach i o regionalnej kampanii na rzecz filantropii, która właśnie powstaje.

Między częścią konferencyjną a częścią grupową zaplanowana jest dłuższa przerwa na spotkania i kontakty wśród przedstawicieli organizacji podczas lunchu.

Program spotkania z opisem poszczególnych warsztatów >>

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj >> w terminie do 1 grudnia br. Zapraszamy!