Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

SP Maliszewo: Pomagamy!

W dniach 8 – 12 stycznia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w licznych akcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poniedziałek miały miejsce zajęcia aerobiku, które po raz kolejny z powodzeniem poprowadziła Paulina Piórecka z klasy VII. We wtorek odbyły się projekcje filmów, a w środę dzieci z młodszych klas brały udział w fantówce – można było wylosować maskotki, płyty, książki. Czwartek upłynął na podjadaniu aromatycznych ciast, ciasteczek, galaretek i innych smakowitości przygotowanych przez uczniów, zaś piątek to czas emocjonującej licytacji. Gadżety ufundowane zostały przez lipnowską placówkę Banku Spółdzielczego, sztab WOŚP w Lipnie oraz przez innych darczyńców. Ogromnym powodzeniem cieszyła się również ścianka, na której uczniowie chętnie robili sobie zabawne fotografie.

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji charytatywnej Jurka Owsiaka. Pod koniec grudnia wolontariuszki wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego – Magdaleną Kucińską odwiedziły warszawską siedzibę WOŚP.