Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

II Turniej Piłki Nożnej Halowej w Wichowie

W dniu 11-02-2018r. odbył się II Turniej Piłki Nożnej Halowej Drużyn Sołeckich o Puchar Wójta Gminy Lipno, w którym wystąpiły zespoły z Chlebowa, Głodowa ,  Karnkowa , Karnkowskich Rumunek, Łochocina, Popowa, Trzebiegoszcza i Wichowa. Rozgrywki toczyły się w systemie brazylijskim. Mecze dostarczały wielu emocji zarówno na boisku jak i na trybunach. Zawodnicy stwarzali dużo sytuacji podbramkowych, ale również nie zabrakło  strzałów z dystansu. Kilka bramek padło w naprawdę efektowny sposób ku uciesze kibiców w Wichowie. Zacięty mecz o III miejsce stoczyli zawodnicy Popowa z Głodowem, ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Popowa i to oni cieszyli się z miejsca na podium. W finale spotkały się ekipy  Rumunek Karnkowskich z Karnkowem, podobnie z reszta jak poprzedniej edycji turnieju. Spotkanie kończyło się rzutami karnymi, gdyż w regulaminowym czasie gry był wynik remisowy 1:1.Skuteczniejszymi egzekutorami okazali się zawodnicy z Rumunek Karnkowskich i to oni zostali triumfatorami turnieju. Sędzią zawodów był Pan Marcin Koziorowicz.

Oto klasyfikacja generalna turnieju:

I miejsce - Karnkowskie Rumunki

II  miejsce - Karnkowo

III miejsce - Popowo

IV miejsce - Głodowo

Zwycięscy wystąpili w następującym składzie: Jan Bartczak, Łukasz Bartczak, Rafał Bartczak, Mateusz Bartczak, Jakub Bartczak, Dariusz Jesionowski i Arkadiusz Jesionowski,. Puchary i pamiątkowe dyplomy  wręczył Wójt Gminy Lipno Pan Andrzej Piotr Szychulski.

Ponadto zawody zakończyły się bardzo miłym akcentem, gdyż kapitan drużyny reprezentującej Gminę Lipno w rozgrywkach w piłkę nożna Pan Jan Bartczak przekazał na ręce Wójta Gminy Lipno pana Andrzeja Szychulskiego okazały puchar dla świeżo upieczonego Mistrza Dobrzyńskiej Ligi Halowej w sezonie 2017/2018 , który w sobotę 10 lutego 2018r. zdobyła ekipa Gminy Lipno w składzie: Jan Bartczak, Łukasz Bartczak, Rafał Bartczak, Mateusz Bartczak, Jakub Bartczak, Marcin Kaczorowski, Szymon Moszczyński, Dariusz Jesionowski, Arkadiusz Jesionowski, Jakub Podlas Marcel Rozpendowski . Gratulacje i serdeczne podziękowania z zaangażowanie dla członków tego zespołu złożył Pan Wójt Gminy Lipno.