Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 9 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie z punktu przedszkolnego i klas 0-VII.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i plakatami wykonanymi przez dzieci.

Przy dźwiękach największych przebojów w wykonaniu zespołu Forte wszyscy bawili się doskonale.

Uczniowie młodszych klas zachwycili zebranych swoimi pięknymi i pomysłowymi strojami. Były  urzekające księżniczki, królewny, barwne motylki, kotki, postacie z bajek i gier komputerowych, odważni piraci, kowboje, policjanci, strażacy, itp. Najciekawsze i najbardziej pomysłowe stroje zostały nagrodzone. Warto było wziąć udział w konkursie, gdyż główną nagrodą, ufundowaną przez Radę Rodziców, było dofinansowanie do najbliższej wycieczki szkolnej. Na Jury spoczęło trudne zadanie wyłonienia zwycięzców.

Wśród dzieci z oddziału przedszkolnego i punktu przedszkolnego I miejscem nagrodzono strój Natalii Buze, II miejsce zajęła – Amelia Kiełkowska, zaś miejsce III – Adrianna Jagielska.

W klasach I – III zwycięzcą został Stanisław Lewandowski, II miejsce zajęła - Maja Kalinowska, a  miejsce III – Szymon Gurtowski.

W kategorii klas IV – VII zwyciężył Dawid Mazur, a II miejsce przyznano - Rafałowi Sumowskiemu.

Wielu wrażeń dostarczył zebranym pokaz taneczny w wykonaniu dzieci uczęszczających w tym roku szkolnym na zajęcia taneczno - fitnessowe prowadzone przez panią Emilię Kowalską z Centrum Fitness KID FUN FIT w Toruniu. Pokaz był dla rodziców niezwykle emocjonujący, stanowił źródło pozytywnych wzruszeń.

W przerwie dzieci i dorośli mogli nabyć słodkości przygotowane przez rodziców, kawę, herbatę, oranżadę.

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.