Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Grand Prix Wichowa - liderzy nie zwalniają tempa!

51 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju z cyklu GP Wichowa, który został rozegrany 18.02.2018r w Zespole Szkół w Wichowie. W obydwu kategoriach zwyciężyli zawodnicy liderujący w klasyfikacji generalnej. W kategorii open Mirosław Narowski (Fala Nowy Duninów) pokonał w finale swojego klubowego kolegę Piotra Milczarskiego. Za nimi uplasowali się: Grzegorz Ziółkowski (Gwiazda Bydgoszcz), Marcin Chojnicki (LZS Jastrzębie), Andrzej Frąckiewicz (Boniewo) i Paweł Jędrzejczak (Fala Nowy Duninów). W grupie zawodników 45+ ciągle niepokonany w tym sezonie pozostaje Robert Różyński (Borówno), który w finale nie bez trudu pokonał 3:2 Jarosława Politowskiego (Płock). W grze o trzecie miejsce również 3:2 Grzegorz Dzioba (Aleksandrów Kuj.) wygrał w Jarosławem Prykowskim (LZS Wichowo). Tuż za nimi znaleźli się: Paweł Mikucki (Fala Nowy Duninów) i Krzysztof Skowroński (Gostynin). Czwarty, ostatni już turniej Grand Prix Wichowa oraz podsumowanie całego cyklu odbędzie się 25 marca 2018.