Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Budowa oczyszczalni i sieci kanalizacyjnej w Radomicach przebiega zgodnie z harmonogramem

Deszczowa jesień nie rozpieszczała budowlańców. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych towarzyszących budowie oczyszczalni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej w Radomicach prace realizowane były zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wysoki poziom wód gruntowych nie sprzyjał realizacji robót liniowych związanych z wykopami, przekopami oraz przewiertami. Wyrozumiałość mieszkańców oraz determinacja pracowników firmy realizującej inwestycje została zwieńczona terminowym zakończeniem zaplanowanego zakresu.

Tempo prac na budowie trzeciej mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków na terenie gminy również nie malało. Pracownicy radzili sobie w przeróżny sposób. Drewniane podesty oraz betonowe podjazdy umożliwiały pracę i transport materiałów, bo wszystko wokół grzęzło w głębokim błocie. Wykonawca poradził sobie z tymi niedogodnościami i już niebawem rozpocznie montaż technologii a do realizacji pozostanie już tylko podłączenie oczyszczalni do sieci kanalizacyjnej oraz wykonanie prac związanych z infrastruktura towarzyszącą.

Liczymy, że wiosna aura będzie przychylniejsza i wszystkie zadania zostaną zrealizowane terminowo a mieszkańcy otrzymają to, o co od lat zabiegali.