Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

III Grand Prix Wichowa w tenisie stołowym zakończone

25 marca rozegrany został ostatni turniej z cyklu Grand Prix Wichowa. W całym cyklu udział wzięło 91 zawodników. W kategorii  open wygrał Paweł Bielunkiewicz (Bydgoszcz), który  pokonał w finale Piotra Milczarskiego (Fala Nowy Duninów). Kolejne miejsca zajęli: Mirosław Narowski (Fala Nowy Duninów), Krystian Rybowicz (LZS Jastrzębie), Michał Skowroński (Fala Nowy Duninów) oraz Janusz Stawski (Aleksandrów Kuj.). W kategorii +45, niepokonany został Robert Różyński (Borówno), który tym razem w finale pokonał Jarosława Politowskiego (Płock). Trzeci był Ryszard Szudzikowski (Włocławek), czwarty Grzegorz Dzioba (Aleksandrów Kuj.), piąty Jarosław Prykowski (LZS Wichowo), szósty Paweł Mikucki (Fala Nowy Duninów).