Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Finał projektu „Grywalizacja ze słowami”

12 kwietnia 2018 roku w Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie odbył się finał projektu „Grywalizacja ze słowami”, czyli miejsko-gminna rozgrywka w scrabble. Organizatorami niecodziennego wydarzenia byli uczniowie klasy VI a naszej szkoły oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie. W grze, oprócz uczniów, wzięli udział niezwykli goście, m.in. pani Ewa Urbańska – przewodnicząca Rady Miejskiej w Lipnie, pani Elżbieta Osiecka – wicedyrektor naszej szkoły, pani Małgorzata Arent – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie, pani Ilona Wiśniewska – reprezentująca Bibliotekę Gminną, pani Anna Sawicka-Borkowicz z Miejskiego Centrum Kulturalnego oraz pan Marcin Jaworski – dziennikarz i fotoreporter Tygodnika Lipnowskiego. „Grywalizacja ze słowami” była działaniem projektowym, w którym uczniowie samodzielnie przygotowywali litery, wytrwale ćwiczyli grę w scrabble i dzięki temu podnosili własne kompetencje językowe oraz uczyli się efektywnej współpracy w zespole. Kreatywność uczniów została zauważona i doceniona, dzięki temu podczas finałowej rozgrywki z zaproszonymi gośćmi wszyscy bawili się w świetnej atmosferze. Opiekę nad realizacją projektu w naszej szkole sprawowała pani Joanna Lewandowska.