Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Sportowo-integracyjna sobota w Jastrzębiu

W sobotę 15 września 2018r. na boiskach w Jastrzębiu odbył się Otwarty Turniej Piłki Plażowej o puchar Wójta Gminy Lipno. Dzięki współpracy Gminy Lipno z LZS Jastrzębie zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, ponieważ na boiskach rywalizowało 11 par i stały na wysokim sportowym poziomie. Zwyciężyła para Michał Rowicki i Cezary Jaks ze Skępego. Kolejne miejsca zdobyli: 2- Wesołowski Dariusz i Graczyk Radosław, 3- Lewandowski Łukasz i Szalecki Patryk, 4- Dankowski Jakub i Markowski Marcin, 5- Przybyłowski Mateusz i Rzymski Jakub, 6- Chłopecki Kamil i Sztuczka Przemysław, 7- Błaszczyk Artur i Wyborska Anna, 8- Sztubecki Jarosław i Strulak Maciej, 9- Pokłacki Dariusz i Szychulski Krzysztof, 10- Watkowski Filip i Wiśniewski Krzysztof 11 - Kolanowski Łukasz i Konczalski Szczepan. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Wójt Gminy Lipno Pan Andrzej Piotr Szychulski.
Po zmaganiach w turnieju otwartym odbył się już po raz XVII Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Lipno. W zawodach zarówno w kategorii żeńskiej jak i męskiej udział wzięły dwie reprezentacje samorządów tj. Gminy Lipno i Starostwa Powiatowego w Lipnie. Podczas koleżeńskiej rywalizacji między zespołami nie brakowało emocji oraz sportowej zaciętości. Wśród kobiet zwyciężyła drużyna Starostwa Powiatowego przed zespołem z Gminy Lipno. Wśród mężczyzn także triumfowali zawodnicy Starostwa Powiatowego w Lipnie, a na drugim uplasowali się zawodnicy Gminy Lipno w składzie: Szymon Moszczyński, Patryk Szajgicki, Wojciech Trojanowski oraz Sebastian Rozpendowski. . Pamiątkowe puchary i nagrody wręczył Wójt Gminy Lipno Pan Andrzej Piotr Szychulski.
Ponadto w godzinach popołudniowo - wieczornych w parku w Jastrzębiu odbył się piknik rodzinny. Impreza promocyjna odbyła się przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe wraz z Gminą Lipno. Dla przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Najmłodsi korzystali z placu zabaw, konkursów i animacji. Natomiast pozostali biesiadowali wspólnie w rytmie muzyki serwowanej przez zespoły Czerwone Róże i Unison. Gwiazdą wieczoru był Model MT.