Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września br. społeczność Szkoły Podstawowej w Maliszewie obchodziła VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który przygotowała nauczycielka matematyka Anna Latecka – Krupczyńska.
Uczniowie przez cały tydzień utrwalali tabliczkę mnożenia podczas gier i zabaw matematycznych. Wybrane zostały także uczniowskie komisje egzaminacyjne, których zadaniem było przeprowadzenie egzaminu w poszczególnych klasach oraz wśród nauczycieli i pracowników szkoły. Asystenci i koordynatorzy z kolei przygotowywali losy z przykładami oraz certyfikaty zaświadczające o pomyślnie zdanym egzaminie.
Wszyscy z chęcią przystąpili do sprawdzenia swoich umiejętności. Rozdano wiele certyfikatów, a tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia w poszczególnych klasach uzyskali:
Klasa 3 – Mateusz Mamrzyński
Klasa 5 – Klaudia Sztankowska
Klasa 6 – Jakub Rejmanowski
Klasa 7 – Patrycja Paszyńska, Natalia Przybyszewska, Julia Poznańska, Hubert Wolin, Amelia Kałmin, Martyna Kolczyńska
Klasa 8 – Paulina Piórecka, Oliwia Mamrzyńska, Michał Parzniewski, Marta Chylicka, Wiktoria Urbańska, Wiktoria Kolczyńska
Wśród pomyślnie zdających była także pani dyrektor, także nauczyciele i pracownicy szkoły. Wygranym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok.