Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Wigilia w Przedszkolu Samorządowym w Karnkowie

oznaczenie_przedszkola_2017.jpg

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najciekawsze, rodzinne pełne radości chwile. W naszym przedszkolu przygotowania do Świąt również miały miejsce. Oprócz dekoracji sal, uczenia się wierszyków, kolęd, nasze przedszkolaki bardzo czekały na Wigilię i Jasełka. Dnia 21 grudnia odświętnie ubrani ze śpiewem na ustach przedszkolaki dzieliły się opłatkiem i składały sobie życzenia. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo Święta to przecież czas radości i wybaczania. W tym uroczystym dniu uczestniczyliśmy w Jasełkach przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki . Atmosfera była prawdziwie rodzinna.