Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Zwycięstwo uczennicy ze Szkoły Podstawowej w Wichowie w Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Kowalewie Pomorskim

5 stycznia 2019r. w odbył się XXI Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Kowalewie Pomorskim pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie. W konkursie tym wystąpiła uczennica  Szkoły Podstawowej w Wichowie Alicja Leśniewska z kl. III i zdobyła w tym festiwalu I miejsce w kategorii: solista do lat 12. Do konkursu przygotowywał uczennicę p. Marek Kamiński.

Należy podkreślić fakt, iż w tym konkursie wystąpiło blisko 100 wykonawców z województwa kujawsko - pomorskiego i nie tylko, a kategoria wiekowa Alicji liczyła 50 uczestników.

Alicja otrzymała też nominację do udziału w 25. Finale Kujawsko - Pomorskiego Festiwalu Piosenki "Awans '19" w Żninie, który odbędzie się w marcu.

Wystąpią w nim soliści, którzy zajęli I miejsca w konkursach kolęd, które odbywały się na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, m. in. w Wąbrzeźnie, Ciechocinku, Bydgoszczy, Gostyninie.