Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

27 Finał WOŚP w Szkole Podstawowej w Jastrzębiu

Dnia 9 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się 27 Finał WOŚP. Zaangażowała się w niego cała szkoła. Samorząd Uczniowski przypomniał historię i istotę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez Sztab WOŚP, m.in. 6-ciu minipuszek, smyczy, magnesu, koszulki, piłki, kubka, kalendarza a także niespodzianek ufundowanych lub wymyślonych przez nauczycieli. Można było wylicytować smakowity tort, "herbatkę z wybranym przez siebie nauczycielem", jak również "dzień z Panią Dyrektor". Licytację po mistrzowsku przeprowadzili przedstawiciele Sztabu WOŚP z Lipna: Jakub Klaban, Miłosz Makowski i Weronika Makowska. Oj się działo... Emocji i śmiechu było co niemiara!!! Ponadto miała miejsce loteria fantowa zabawek, gier i pluszaków przyniesionych przez uczniów, z której pieniądze powędrowały do puszki WOŚP. Nie zabrakło również muzyki, nasze szkolne wokalistki : Paulina Mirzejewska i Maria Lewandowska zaśpiewały piosenki, zaś szkolny zespół taneczny zatańczył "Taniec kowbojski". Przez cały tydzień każda z klas przygotowywała i sprzedawała różne pyszności. Do tej pory udało nam się zebrać 711zł, a to jeszcze nie koniec zbiórki. Nasi wolontariusze: Marysia Lewandowska, Kuba Wojciechowski i Rafał Nowotnik będą jeszcze kwestować w najbliższą niedzielę w Lipnie. Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej!!! Siema!!!