Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

SP Jastrzębie: uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dnia 7 lutego 2019 roku o godzinie 12.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.
Dzieci ze S. P. im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu z klas 0-III i punktu przedszkolnego z tej okazji pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały również słodki poczęstunek, kawę oraz herbatę. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami-serduszkami. Pani dyrektor- Irena Retlikowska powitała wszystkich ciepłymi słowami oraz w imieniu swoim i wszystkich pracowników szkoły złożyła serdeczne życzenia. Spotkanie było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.