Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

III edycja Gminnego Dnia Kobiet

III edycja Gminnego Dnia Kobiet odbyła się 5 marca 2019 r w remizie OSP w Łochocinie. Główny ciężar organizacji przyjęły na siebie panie ze stowarzyszenia Kobiet Koniczynka we współpracy z Ośrodkiem Kultury. W spotkaniu wzięły udział wszystkie Koła Gospodyń i Stowarzyszenia z gm. Lipno, zaproszone pracownice Urzędu Gminy, dyrektorki szkół, pracownice instytucji kultury.
Gośćmi honorowymi Pań był p. Wójt Gminy Lipno Andrzej Szychulski, Starosta p. Krzysztof Baranowski, pani Marszałek Aneta Jędrzejewska, którzy złożyli wszystkim Paniom serdeczne życzenia, a gospodarzom spotkania wręczyli piękne kwiaty i upominki.
Program teatru Bene Nati z Liceum w Lipnie pt: "Być kobietą", był prawdziwą ucztą duchową. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni. Następnie Panie z Łochocina, zaprosiły na uroczystą kolację, świąteczny tort, a że święto przypadło w tradycyjne "ostatki" przy świetnej muzyce na żywo, uczestniczki bawiły się do północy.
Uroczystość na ok. 200 osób była wspaniale i perfekcyjnie przygotowana przez panie ze Stowarzyszenia "Koniczynka", za co serdecznie podziękowała dyr. Oś. Kultury T. Sztuka. Do spotkania za rok, w Krzyżówkach.