Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Uczennica z SP w Wichowie finalistką Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd" w Warszawie

W dniach 30 – 31 marca 2019r. na Scenie Kocjana w Warszawie odbył się Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd”, którego organizatorem była Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego.
W konkursie tym wzięła udział uczennica Szkoły Podstawowej im, Jana Pawła II w Wichowie Alicja Leśniewska przygotowywana pod kierunkiem p. Marka Kamińskiego. Ala dostała się do finału tego festiwalu.
Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Ala przeszła eliminacje z pierwszego etapu, w którym musiała przygotować dwie piosenki wybranego artysty polskiego z klasyki muzyki. Zaprezentowała piosenkę Maryli Rodowicz i Anny Jantar. Udało jej się przejść do drugiego etapu i została zaproszona na występ w dniu 30.03.19r.
W koncercie finałowym zaśpiewała już tylko jedną wybraną przez siebie piosenkę pt. „Staruszek świat” z repertuaru Anny Jantar i wystąpiła na scenie z innymi dziećmi z całej Polski prezentującymi swoje umiejętności wokalne.
Po zakończonym występie Alicja pierwszy raz w swoim życiu udzieliła wywiadu przed kamerami telewizyjnymi, który przeprowadzał operator kamery i reporter festiwalu - finalista programu The Voice of Poland.
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło Radio dla Ciebie. Festiwal wsparło wiele polskich gwiazd np. takich jak: Ewa Bem, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Michał Bajor, Krystyna Prońko.
Występy wokalistów oceniało profesjonalne jury, które ma ogromne doświadczenie na rynku muzycznym i samo jest artystami. Były to panie: Anna Lubańska, Joanna Nowakowska i Marta Podobas.