Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Wielkanocne warsztaty plastyczne z udziałem rodziców w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu

"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystkorozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi, do przyrody, w zielone każdy z wiosną gra,  zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa..."

Gdy wiosna już zagościła na stałe w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji.

Właśnie z tej okazji w piątek 29 marca, dzieci zaprosiły rodziców do przedszkola na „Wielkanocne Warsztaty Plastyczne”, aby wspólnie celebrować czas, który został do Świąt Wielkiej Nocy. A że święta to czas pisanek, kaczuszek, króliczków i świątecznych dekoracji, rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystując wszystkie dostępne materiały  tworzyć swoje wymarzone prace, które na pewno ozdobią stoły wielkanocne w naszych domach.

Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!