Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Zwycięstwo gospodarzy w XVIII Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Lipno

W sobotę 20 lipca 2019r. odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Lipno. W zawodach w kategorii żeńskiej udział wzięły dwie reprezentacje samorządów tj. Gminy Kikół i Starostwa Powiatowego oraz trzy reprezentacje w kategorii męskiej tj. Gminy Lipno, Miasta Lipna i Gminy Kikół. Ogółem w zawodach wzięło udział około 30 przedstawicieli samorządów. Podczas koleżeńskiej rywalizacji między zespołami nie brakowało emocji oraz sportowej zaciętości. Wśród kobiet zwyciężyła drużyna Starostwa Powiatowego przed zespołem z Gminy Kikół. Wśród mężczyzn triumfowali zawodnicy Gminy Lipno. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Gminy Kikół ,a na trzecim uplasowali się zawodnicy Miasta Lipna. Zwycięska Gmina Lipno wystąpiła w składzie: Marcin Chojnicki, Michał Kuźniak, Szymon Moszczyński, Wojciech Trojanowski oraz Sebastian Rozpendowski. Pamiątkowe puchary i nagrody wręczył Wójt Gminy Lipno Pan Andrzej Piotr Szychulski.
Serdecznie dziękujemy szanownym gościom za przybycie, doping i wspólną rywalizację oraz zapraszamy na kolejną edycję turnieju.