Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy dla Przedszkola Samorządowego w Karnkowie za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „ Piękna Nasza Polska Cała” .

oznaczenie_przedszkola_2017.jpg 

Dnia 7 listopada nasze przedszkole otrzymało podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, upamiętniającym  setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Realizacja wszystkich różnorodnych zadań była  ważną lekcją patriotyzmu, a jednocześnie miłym spędzonym czasem dla przedszkolaków i wszystkich zaangażowanych w projekcie osób. Pragnę nadmienić ,że nasze przedszkole przystąpiło ponownie i w tym roku szkolnym 2019/2020 do projektu.