Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Skutki nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku

Filmy

Dołącz do Polskiej Strefy Inwestycji

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. to regionalne centrum obsługi inwestorów oraz koordynator udzielania pomocy publicznej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Oferujemy 💶 Ulgę podatkową 🤝 Wsparcie inwestycyjne 🏢 Parki naukowo - technologiczne 🤖 Centrum Programowania Robotów Przemysłowych 🗺 Pomoc przy znalezieniu odpowiedniej działki dostosowanej pod wymagania przedsiębiorstwa 🎓 Wsparcie szkolnictwa branżowego 📊 Bezpłatne szkolenia, konferencje, pomoc w budowaniu relacji biznesowych www.strefa.gda.pl

Gmina Lipno #GaszynChallenge

Dziękujemy za nominację Gminie Kikół i przystępujemy do działania! Pomagamy 12-letniej Klaudii z Włocławka. Do dalszego udziału nominujemy: 1. Zespół Szkół w Radomicach. 2. Zespół Szkół w Karnkowie. 3. Szkołę Podstawową w Wichowie.

Maseczki ochronne z programu "Resort Sprawiedliwości Pomaga"

Opis tekstowy: Film przedstawia Wójta oraz dwie funkcjonariuszki służby więziennej. Funkcjonariuszka pani kpt. Karolina Kozłowska - rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Koronowie wręcza Wójtowi umowę o przekazaniu maseczek. Wójt natomiast wręcza pisemne podziękowanie i mówi - "w imieniu własnym oraz samorządu Gminy Lipno pragnę serdecznie podziękować za wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa w tym trudnym czasie związanym z walką ze skutkami pandemii. 1000 maseczek ochronnych, które otrzymaliśmy od Państwa w ramach programu "Resort Sprawiedliwości Pomaga", przyczyni się znacząco do ograniczenia epidemii w naszej gminie, a także do wzrostu poczucia bezpieczeństwa pracowników naszych jednostek organizacyjnych. Dziękuję za życzliwość, serdeczność i okazaną pomoc. Życzę wszystkiego najlepszego."

Dożynki Gminno-Parafialne 2019

Świątecznie życznia o jednostki OSP Wichowo i Chóru Rycerze Floriana

I Sesja Rady Gminy Lipno

Mała książka - wielki człowiek | spot 60"

Wierzymy, że „czytelnictwo” zaczyna się od kołyski, na długo przed dniem, w którym dziecko zacznie samodzielnie składać litery. Właśnie dlatego kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” za-chęca do czytania dziecku od narodzin! Odwiedź stronę www.wielki-czlowiek.pl i dowiedz się więcej o kampanii Instytutu Książki.

Przedszkole Samorządowe w Radomicach - zakończenie roku 2017/18

Piknik Rodzinny 2018 w Radomicach

W dniu 25 maja 2018 r. w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Radomicach odbył się Piknik Rodzinny. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, społeczność szkolna, rodzice uczniów oraz mieszkańcy Radomic i sąsiednich miejscowości. Piknik cieszył się wielkim zainteresowaniem.

II Turniej Piłki Nożnej Halowej w Wichowie