Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Dołącz do Polskiej Strefy Inwestycji

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. to regionalne centrum obsługi inwestorów oraz koordynator udzielania pomocy publicznej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Oferujemy 💶 Ulgę podatkową 🤝 Wsparcie inwestycyjne 🏢 Parki naukowo - technologiczne 🤖 Centrum Programowania Robotów Przemysłowych 🗺 Pomoc przy znalezieniu odpowiedniej działki dostosowanej pod wymagania przedsiębiorstwa 🎓 Wsparcie szkolnictwa branżowego 📊 Bezpłatne szkolenia, konferencje, pomoc w budowaniu relacji biznesowych www.strefa.gda.pl

Filmy

Gmina Lipno #GaszynChallenge

Dziękujemy za nominację Gminie Kikół i przystępujemy do działania! Pomagamy 12-letniej Klaudii z Włocławka. Do dalszego udziału nominujemy: 1. Zespół Szkół w Radomicach. 2. Zespół Szkół w Karnkowie. 3. Szkołę Podstawową w Wichowie.

Maseczki ochronne z programu "Resort Sprawiedliwości Pomaga"

Opis tekstowy: Film przedstawia Wójta oraz dwie funkcjonariuszki służby więziennej. Funkcjonariuszka pani kpt. Karolina Kozłowska - rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Koronowie wręcza Wójtowi umowę o przekazaniu maseczek. Wójt natomiast wręcza pisemne podziękowanie i mówi - "w imieniu własnym oraz samorządu Gminy Lipno pragnę serdecznie podziękować za wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa w tym trudnym czasie związanym z walką ze skutkami pandemii. 1000 maseczek ochronnych, które otrzymaliśmy od Państwa w ramach programu "Resort Sprawiedliwości Pomaga", przyczyni się znacząco do ograniczenia epidemii w naszej gminie, a także do wzrostu poczucia bezpieczeństwa pracowników naszych jednostek organizacyjnych. Dziękuję za życzliwość, serdeczność i okazaną pomoc. Życzę wszystkiego najlepszego."

Dożynki Gminno-Parafialne 2019

Świątecznie życznia o jednostki OSP Wichowo i Chóru Rycerze Floriana

I Sesja Rady Gminy Lipno

Mała książka - wielki człowiek | spot 60"

Wierzymy, że „czytelnictwo” zaczyna się od kołyski, na długo przed dniem, w którym dziecko zacznie samodzielnie składać litery. Właśnie dlatego kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” za-chęca do czytania dziecku od narodzin! Odwiedź stronę www.wielki-czlowiek.pl i dowiedz się więcej o kampanii Instytutu Książki.

Przedszkole Samorządowe w Radomicach - zakończenie roku 2017/18

Piknik Rodzinny 2018 w Radomicach

W dniu 25 maja 2018 r. w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Radomicach odbył się Piknik Rodzinny. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, społeczność szkolna, rodzice uczniów oraz mieszkańcy Radomic i sąsiednich miejscowości. Piknik cieszył się wielkim zainteresowaniem.

II Turniej Piłki Nożnej Halowej w Wichowie

Wybory samorządowe: sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!...

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz! Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych. Sprawdź w swoim urzędzie gminy już dziś, czy Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborców!