Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN SOŁECKICH GMINY LIPNO

Uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych, w dniu 10 marca 2019 r. /w niedzielę/ o godz. 9.00 w sali gimnastycznej  w  Zespole Szkół  w Wichowie już po raz XV  organizujemy Turniej Piłki Siatkowej drużyn Sołeckich o Puchar Wójta Gminy Lipno

Do udziału w TURNIEJU uprawnione są zespoły maksymalnie 10 osobowe /w grze 6 osób/ wyłonione spośród  mieszkańców danego sołectwa, zgłoszone przez  Sołtysa lub Radnego danego obwodu wg załączonego wzoru.

W zależności od ilości zgłoszonych drużyn, zostaną wspólnie z kapitanami drużyn uzgodnione szczegóły regulaminu i system prowadzenia Turnieju.

Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Wójta Gminy Lipno, a dla wszystkich uczestników turnieju przewidziana jest grochówka i zimne napoje.

W sprawach organizacyjnych można kontaktować się z pracownikiem tut. Urzędu Panem Wojciechem Trojanowskim tel. 54 288 62-27

Do dnia 07.03.2018r. oczekujemy potwierdzenia udziału w zawodach poprzez złożenie w urzędzie „Karty zgłoszenia sołectwa”, natomiast „Karty zgłoszenia zawodników” należy przekazać najpóźniej dwadzieścia minut przed rozpoczynającym się Turniejem tj. do godz. 840.

Karty zgłoszenia oraz regulamin turnieju zamieszczone są z załączniku na stronie internetowej urzędu lub do pobrania w pokoju nr 20.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i zachęcamy do włączenia się w tę formę aktywnego wypoczynku.

Organizator

Wójt Gminy Lipno

Gminna Komisja Rozwiązywania
Problemów Alkoholowych