Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Wichowie

Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się 3 czerwca.
Przebiegał w niezwykle przyjemnej i miłej atmosferze, a wszystko to dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rady Rodziców, która przygotowała festyn środowiskowy dla swoich dzieci.
Głównymi atrakcjami w tym dniu dla dzieci były: dmuchane zjeżdżalnie, pieczenie kiełbasek, słodycze. Wszyscy świetnie się bawili.
Dzieci mogły wziąć też udział w zawodach sportowych. Starsi uczniowie natomiast stanęli do zawodów w rozgrywkach piłki siatkowej w drużynie: nauczyciele kontra uczniowie. W tych rozgrywkach lepsi okazali się uczniowie, którzy pokonali nauczycieli 2:1. Tego dnia odbył się również konkurs "Twoja twarz brzmi znajomo" zorganizowany przez opiekuna SU p. Gabrielę Krajewską i przewodniczącą szkoły Aleksandrę Słomczewską. Do rywalizacji konkursowej stanęły klasy IV – VIII i III PG. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie wystąpienia będącego odwzorowaniem teledysku wybranej przez siebie piosenki. Każdy zespół wykazał się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i pomysłowością. Jury konkursowe w składzie: p. Iwona Rutkowska, p. Katarzyna Markowska i p. Krzysztof Kalinowski miało bardzo trudne zadanie w ocenianiu występujących.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce - kl. VII
II miejsce - kl. IIIG
III miejsce - kl. VIII

Bardzo gorąco dziękujemy p. H. Szlągiewicz, kierownikowi GOPS w Lipnie za sfinansowanie słodyczy i nagród ufundowanych z okazji Dnia Dziecka.