Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Akcja Lato 2019 w jastrzębskiej książnicy

Już po raz kolejny w trakcie wakacji ruszyła Akcja Lato organizowana przez Bibliotekę Publiczną i Ośrodek Kultury Gminy Lipno. W filii bibliotecznej w Jastrzębiu przez cały lipiec dzieci mogą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, które przygotowała im biblioteka.
Wakacyjne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Codziennie w godzinach otwarcia biblioteki do dyspozycji są gry planszowe i edukacyjne oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Dla najmłodszych przygotowany jest Kącik Małego Odkrywcy, gdzie prowadzone są zajęcia edukacyjne.
Wśród najpopularniejszych zabaw powodzenie ma gra w zbijaka, kalambury, czy tradycyjne już letnie kolorowanki na betonie a słoneczna aura tylko sprzyjała wspólnym zabawom.
Ponadto w kolejnych tygodniach Akcji Lato w Jastrzębiu przewidziane są następujące atrakcje: kino sferyczne, noc w bibliotece, wycieczka do stadniny „Złoty Konik” w Jastrzębiu i wycieczka „niespodzianka” na zakończenie Akcji Lato.
Przypominamy, że tegoroczna AKCJA LATO w bibliotece w Jastrzębiu odbywa się w następujących dniach: • wtorki od godz. 10.00 do godz. 13.00 •środy od godz. 10.00 do godz. 13.00