Przejdź do treści

Gmina Lipno

Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Z lewej strony mężczyzna w białej koszuli, wskazuje rękami na dziewczynkę po prawej stronie, która trzyma statuetkę i dyplom.

Sukces uczennicy z Wichowa w ogólnopolskim festiwalu FIRAleja Gwiazd w Warszawie

W dn. 16 – 18 października br. odbył się w Warszawie II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rozrywkowej FIRALEJA GWIAZD. Miało do miejsce na Scenie Kocjana Teatru Inka.

Podczas pierwszego i drugiego dnia konkursu prezentowali się wokaliści z całej Polski w czterech kategoriach wiekowych. Do przesłuchań finałowych zakwalifikowało się około 160 uczestników. Wśród nich była uczennica Szkoły Podstawowej w Wichowie  Alicja Leśniewska – kl. V.

Jury konkursowe do gali finałowej zakwalifikowało po 6 osób z każdej kategorii. Ala znalazła się w tej grupie.

18 października na Scenie Kocjana w koncercie galowym zaprezentowali się laureaci konkursu. Alicja została również zaproszona na udział w tej gali, gdyż ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE W KATEGORII 8 – 11 LAT.

Ala zaśpiewała podczas tego konkursu piosenkę z repertuaru Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy”.

Z lewej strony mężczyzna w białej koszuli, wskazuje rękami na dziewczynkę po prawej stronie, która trzyma statuetkę i dyplom. Dziewczynka prześwietlona światłami scenicznymi stoi na scenie, tło czarne Na trzech małych stolikach stoją statuetki konkursowe Na scenie trzy osoby: po lewo mężczyzna trzymający w reku mikrofon, po prawo kobieta w ciemnej sukience wręcza dziewczynce dyplom i statuetkę