Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Przedszkole Radomice: Bal karnawałowy ”W królestwie zwierząt”

Do tych wydarzeń nasi wychowankowie przygotowywali się już od początku stycznia ucząc się wierszy, piosenek, tańców, a także przygotowując  wraz z rodzicami stroje na bal karnawałowy. Tego dnia w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z balem, na który wszyscy tak długo czekaliśmy!

Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi zwierzątkami ,zawitały pająki, motylki, myszki, pszczółki, miś, lis, tygrys, lew, krokodyl, dinozaur, zebra, kot i małe biedroneczki, aż trudno było wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków. Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca. Ażeby wrażeń nie brakowało, na koniec balu każdą grupę od tych najmłodszych do najstarszych odwiedzili niespodziewani goście z naszego gimnazjum, zostawiając wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tych uroczystości.