Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Urząd Marszałkowski zaprasza 8.05.2019 na konsultacje MPI FE

W dniu 8 maja 2019 zapraszam na dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie, który odbędzie się w Sali Ślubów, Urzędu Miejskiego w Lipnie, w godzinach od 8:30 do 11:00.

Celem dyżuru jest przekazanie informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach programów europejskich. Wsparcie z funduszy to nie tylko duże projekty infrastrukturalne dla jednostek samorządu terytorialnego, ale również ciekawe projekty szkoleniowe np. w zakresie języków obcych, szkolenia komputerowe czy zawodowe. Duża pula środków może trafić do przedsiębiorstw na opracowanie i wdrożenie innowacji. Na rozwój działalności gospodarczej dostępne są bardzo korzystne pożyczki na budowy/przebudowy obiektów, zakup maszyn i urządzeń czy oprogramowania. Są też pożyczki na zakup nieruchomości oraz pożyczki obrotowe.

Od 6 maja rusza nabór uczestników do projektu „Aktywna Mama, Aktywny Tata”. W projekcie rodzice/opiekunowie dzieci do lat 3, mogą uzyskać dopłatę do żłobka czy niani.

Na dyżurach indywidualnie spotykamy się z osobami zainteresowanymi wsparciem, wskazujemy dostępne projekty, warunki udziału i terminy.

Załączniki