Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

17 sierpnia odbędą się Gminne Dożynki w Brzeźnie - zachęcamy do zgłoszenia w konkursach "Rolnik Gminy Lipno 2019 roku" oraz "Najładniejszy Wieniec Dożynkowy 2019"

Wójt Gminy Lipno informuje, że Gmina Lipno wraz z Ośrodkiem Kultury Gminy Lipno organizuje w dniu 17 sierpnia br. (tj. sobota) Dożynki Gminne, które odbędą się w miejscowości Brzeźno gm. Lipno (teren przy świetlicy wiejskiej). W związku z powyższym pragniemy zaprosić mieszkańców wszystkich sołectw gminy Lipno do uczestnictwa w ogłoszonych konkursach:
1. „Rolnik Gminy Lipno 2019 roku”;
2. „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy 2019”.
Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja pracy rolników działających na terenie Gminy Lipno, ich osiągnięć zawodowych i społecznych. Chcemy zaprezentować ich pomysłowość, zaradność i przywiązanie do tradycji rolniczych. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wzięcie udziału w naszym przedsięwzięciu i przeanalizowanie możliwości zgłoszeń udziału w konkursach. Zgłoszenia do poszczególnych konkursów prosimy składać w terminie wyznaczonym w regulaminach konkursowych w siedzibie Urzędu Gminy Lipno, pokój nr 25 lub listownie na adres Urząd Gminy Lipno, ul. Mickiewicza 29, 87-600 Lipno.
W załączeniu zasady i karty zgłoszeniowe do w/w konkursów.