Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Podsumowanie Akcji Lato 2019 w Gminie Lipno

Wszystko co dobre  szybko się kończy. Trudno uwierzyć, ale za nami już połowa wakacji. Wraz z końcem lipca zakończyła się Akcja Lato w bibliotekach, domach kultury i świetlicach Gminy Lipno. Pracownicy bibliotek i ośrodków kultury dołożyli wszelkich starań, aby tegoroczne wakacyjne zajęcia były dla dzieci atrakcyjne. Zajęcia organizowane były w pięciu bibliotekach, trzech domach kultury i jednej świetlicy. Uczestnicy podczas wspólnie spędzonego czasu wykonywali cudaki stworaki z piankoliny, a także prace plastyczne w ramach organizowanego konkursu „Moje wymarzone wakacje”. Każdemu spotkaniu towarzyszyły również gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.

W ramach Akcji Lato odbyły się dwa wyjazdy. Pierwszy wyjazd do Gminnego Ośrodka Kultury w Wichowie, gdzie gościło objazdowe kino sferyczne, a także wycieczka do ZOO w Płocku. Dodatkowo Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu - przy cennym wsparciu Gminy Lipno - zorganizowała wyjazd do Multikina we Włocławku na film, „Król Lew”, który odbędzie się na początku sierpnia.  

Niebawem rozpoczyna się nowy Rok Kulturalny 2019/2020, a wraz z nim pojawi się nowa oferta zajęć organizowanych przez biblioteki i domy kultury Gminy Lipno. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony i portalu, gdzie niebawem pojawią się szczegółowe informacje!

Wakacje, tak długo wyczekiwane dobiegły końca. Kto spędził je z instytucjami kultury Gminy Lipno ten wie, że były pełne radości, ciekawych przygód i doświadczeń.