Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej

Dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie: możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach programów europejskich

W dniu 19 września 2019 r. zapraszam na dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie, który odbędzie się w Sali 19, Urzędu Miejskiego w Lipnie, w godzinach od 8:30 do 11:00.

Celem dyżuru jest przekazanie informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach programów europejskich.  Wsparcie z funduszy to nie tylko duże projekty infrastrukturalne dla jednostek samorządu terytorialnego, ale również ciekawe projekty szkoleniowe np. w zakresie języków obcych, szkolenia komputerowe czy zawodowe. Duża pula środków może trafić do przedsiębiorstw na opracowanie i wdrożenie innowacji. Na rozwój działalności gospodarczej dostępne są bardzo korzystne pożyczki na budowy/przebudowy obiektów, zakup maszyn i urządzeń czy oprogramowania. Są też pożyczki na zakup nieruchomości oraz pożyczki obrotowe.

Na dyżurach indywidualnie spotykamy się z osobami zainteresowanymi wsparciem, wskazujemy dostępne projekty, warunki udziału i terminy.

z poważaniem

Ewa Węgorowska

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

Urząd Marszałkowski

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

ul. Bechiego 2, 87-800 Włocławek

tel. 54 235 67 21

fax. 54 235 67 28

ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.miir.gov.pl

Z usług Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku można korzystać w godzinach:

poniedziałki, wtorki 7.30-17.30

środy, czwartki, piątki 7.30-15.30

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku jest koordynowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Załączniki