Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Przedstawiciel lipnowskiego sztabu WOŚP mówi do zebranych dzieci

WOŚP w Szkole Podstawowej w Trzebiegoszczu

10 stycznia 2020 roku  kolejny raz w Szkole Podstawowej w Trzebiegoszczu szkolny sztab WOŚP pod kierunkiem pani Aleksandry Ałtyn zorganizował Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję rozpoczęliśmy już w czwartek meczem siatkówki, który rozegrali uczniowie klasy VIII z nauczycielami. Emocji było bardzo dużo. Po zaciętej walce zwycięstwo odnieśli uczniowie, którym należą się ogromne brawa.
W piątek do naszej szkoły przybyli przedstawiciele lipnowskiego sztabu WOŚP, którzy przeprowadzili licytację gadżetów. Uczniowie obejrzeli pokaz pierwszej pomocy oraz aktywnie uczestniczyli w jej udzielaniu pod okiem zaproszonego strażaka. Podczas akcji sprzedawane były smakołyki przygotowane przez rodziców, nauczycieli oraz samych uczniów.  Dzięki ofiarności całej społeczności szkolnej przeprowadzono również loterię fantową, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Ponadto odbyły się zawody w grę FIFA na PlayStation, w które zaangażowali się głównie chłopcy z naszej szkoły. Na koniec akcji wszyscy uczniowie wzięli udział w zumbie poprowadzonej przez uczennice klasy VIII.

Gorące podziękowania dla wolontariuszy, uczniów,  rodziców, Pani Dyrektor, grona  pedagogicznego i pracowników  szkoły za pomoc i zaangażowanie w organizację finału oraz wsparcie symbolicznym grosikiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebraliśmy kwotę 1011,20zł.