Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Udział ZS w Wichowie w uroczystościach związanych ustanowieniem Św. Jana Pawła II Patronem Województwa Kujawsko – Pomorskiego

7.06.2017r. przedstawiciele naszej szkoły brali udział w kolejnych uroczystych obchodach związanych ze Świętem Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Odbyły się one w Toruniu. Naszą szkołę reprezentował dyrektor szkoły p. Mieczysław Warzyński, nauczyciel p. Krzysztof Kalinowski i uczniowie pocztu sztandarowego: Wiktoria Kłódkowska, Nikola Wasilewska i Patryk Chojnicki. Zaszczyt zaproszenia na tę uroczystość przypadł Zespołowi Szkół w Wichowie w udziale dlatego, iż ta szkoła nosi imię tego znamienitego Polaka . Podczas uroczystej mszy świętej w katedrze św.  Jana Apostoła i Jana Chrzciciela w Toruniu oficjalnie ogłoszono decyzję Watykanu o ustanowieniu św. Jana Pawła II patronem województwa kujawsko-pomorskiego. Wybrano dzień 7. czerwca świętem naszego województwa na pamiątkę wizyty Jana Pawła II 6. i 7. czerwca 1991r. We Włocławku oraz 7 czerwca 1999r. W Bydgoszczy i Toruniu.