Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

ZS Karnkowo: V Mikołajkowe Mistrzostwa Powiatu Rypińskiego w Szachach

10.12.2018r. w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu odbył się V Mikołajkowe Mistrzostwa Powiatu Rypińskiego w Szachach o Puchar Starosty Rypińskiego. Turniej odbył się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z czasem 10 minut na zawodnika. W zawodach wzięło udział 54 zawodników z Lipna, Karnkowa, Trzebiegoszcza, Ugoszcza i Nadroża. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów i dwóch opiekunów, którzy również wzięli udział w turnieju. Ostatecznie całe podium turnieju padło naszym łupem. III miejsce w turnieju zajęła Elżbieta Jesionowska uczennica klasy VIII, II miejsce zajął Krzysztof Lewandowski - nauczyciel, a I miejsce zajął Mikołaj Poćwiardowski uczeń klasy IIIc. Turniej był okazją do doskonalenia umiejętności szachowych i zdobywania doświadczenia turniejowego w ramach innowacji pedagogicznej „Potyczki szachowe – edukacja przez szachy” prowadzonej w naszej szkole.