Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego

bez_tytulu.png

Miło nam poinformować, iż Nasza Gmina Lipno wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem w ramach „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Wartość projektu grantowego: 149 500,00 zł

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 267 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

Działam w sieciach społecznościowych

Kultura w sieci

Moje finanse w sieci

Rodzic w internecie

Tworzę własną stronę internetową, blog

Mój biznes w sieci

Rolnik w sieci

Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o  przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń pod numer 733-885-505 lub 664-378-317. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem rekrutacja@fwzr.pl

Już teraz bez wychodzenia z domu istnieje możliwość zapisu na wybrane szkolenie. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie lub sprawdzić dostępne terminy szkoleń uruchom nasz system rezerwacji i dokonaj najkorzystniejszego dla siebie wyboru. www.fwzr.pl/rezerwacje

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.

Informacje dotyczące zapisów na szkolenia otrzymacie Państwo w Naszej Gminie pod numerem telefonu 664-378-317 oraz na stronie internetowej Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

Załączniki