Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

21 marca uczniowie Zespołu Szkół w Radomicach z radością przywitali upragnioną wiosnę

21 marca uczniowie Zespołu Szkół w Radomicach z radością przywitali upragnioną wiosnę. Pogodny nastrój tego dnia podkreślały różnobarwne stroje i uśmiechnięte twarze. Podczas wspólnego spotkania uczniowie klas IV-VII zaprezentowali humorystyczne scenki zakończone pouczającą puentą. Kolejnym elementem programu był mini playback show. Rytmiczna muzyka i ciekawe układy choreograficzne dostarczyły świetnej zabawy zarówno wykonawcom, jak również widzom.
Korzystając z obecności licznego grona nauczycieli oraz uczniów , dyrektor Jolanta Kruszyńska wręczyła ufundowaną przez szkołę nagrodę dla Maximiliana Evans , który został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Kuratora Oświaty z Języka Angielskiego.
Inny scenariusz powitania wiosny realizowały młodsze dzieci. Nawiązując do tradycji, wykonały marzanny oraz wiosenne gaiki. W barwnym korowodzie ,przy dźwiękach własnoręcznie wykonanych instrumentów, udały się do Gminnej Biblioteki w Radomicach. Dyrektor Ewa Rozen zaprosiła całą grupę na spotkanie z wiosenną poezją i słodki poczęstunek.
Pierwszy dzień wiosny upłynął w miłym i wesołym nastroju. Nad organizacją i przebiegiem czuwał samorząd uczniowski wraz z opiekunami .