Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Wycieczka Tatry - Słowacja z SP Trzebiegoszcz

Trzy dni ostatniego tygodnia nauki w tym roku szkolnym uczniowie spędzili wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami na wycieczce w najpiękniejsze i najwyższe góry w Polsce. Zwiedzanie Tatr, bo o nich oczywiście mowa, rozpoczęło się od wizyty w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. W telegraficznym, ale przystępnym i przede wszystkim multimedialnym skrócie dostarczona została wiedza o faunie i florze Tatr, a także o wszystkich innych elementach przyrody tego regionu. Wodospad Siklawica był zaś kolejnym, tym razem urokliwym i zachwycającym, punktem na trasie wycieczki. 
Drugiego dnia przyszedł czas na odwiedziny naszych południowych sąsiadów, a więc spacer w koronach drzew wysoko nad ziemią w Bachledowej Dolinie oraz obserwację gór z wieży widokowej mającej 32 m wysokości. Ponadprogramowo udało się również wejść do komnat Jaskini Bielańskiej, która zachwycała swoją wielkością, tajemniczością i pięknem. W drodze powrotnej wycieczkowicze, jadąc przez miasto Poprad i na chwilę zatrzymując się w nim, pożegnali Słowację, a dzień zakończył się spacerem po zakopiańskich Krupówkach. Ostatnim punktem i jednocześnie dniem zwiedzania gór była wyprawa nad Morskie Oko.

Opiekunami wycieczki byli: pani Aldona Maćkiewicz, pani Aleksandra Ałtyn oraz pan Piotr Arent, zaś nad wszystkimi czuwała pani dyrektor Joanna Wołodko.