Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzebiegoszczu uczestniczyli w wycieczce do Torunia

16 października br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Ogrodu Zoobotanicznego. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia różnorodnych gatunków zwierząt i ptaków, zarówno występujących w Polsce, jaki i poza granicami naszego kraju. Przemierzając alejki ogrodu, mali przyrodnicy przyglądali się z bliska niespotykanym na co dzień zwierzętom i w ten sposób poznawali ich wygląd, a także tryb życia.
Wizyta w ogrodzie zoobotanicznym okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją biologii.

Kolejnym punktem programu była wyprawa na lodowisko, gdzie wystawione zostało widowisko teatralne pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Podczas rewii na lodzie uczniowie podziwiali barwne kostiumy, piękną scenografię oraz znakomite umiejętności łyżwiarzy. Ogromne wrażenie na młodych widzach wywarły efekty pirotechniczne, a także wspaniała oprawa muzyczna.

Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się na przechadzkę po toruńskiej starówce, gdzie mogli się posilić oraz odpocząć. Kolejną atrakcją wycieczki był bowiem powrót do szkoły pociągiem! Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i podekscytowani.