Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Pierwsze miesiące w Samorządowym Przedszkolu w Radomicach

W Samorządowym Przedszkolu w Radomicach tydzień mija za tygodniem. Dzieci zdążyły już się zaadaptować w grupach. Zawiązały nowe przyjaźnie. Każdy dzień w przedszkolu jest inny. Przedszkolaki uczestniczyły w różnych uroczystościach, zabawach i wyjazdach. Dzieci powitały Panią Jesień, obchodziły "Dzień jabłka" i „Dzień zwierząt”. Wspólnie świętowały Dzień Chłopaka.
W przedszkolu gościł pan Kamil Gadomski, który zaprezentował dzieciom pianino elektryczne. Zagrał kilka piosenek z dziecięcego repertuaru, a maluchy mogły spróbować gry na instrumencie.
Ponadto czterolatki udały się na wycieczkę do księgarni „Zaczytana Kura’’ we Włocławku. Podczas wizyty dzieci poznały księgarnię jako miejsce, w którym można kupić książki. Dowiedziały się, jak wygląda praca w księgarni oraz jak należy obchodzić się z książkami. Pracownica książnicy zaprezentowała przedszkolakom kilka ciekawych pozycji książkowych, które oglądały z wielkim zainteresowaniem.
Obie grupy przedszkolne odwiedziły gabinet pielęgniarki szkolnej i zapoznały się z jego wyposażeniem. Dowiedziały się, w jaki sposób bada się wzrok, mierzy ciśnienie oraz wagę i wzrost.