Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Plakat zachęcający do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży. Na pierwszym planie dwoje dzieci dziewczynka i chłopiec w wieku około 5 lat. Dzieci wykonują prace plastyczne. W tle plaża, palmy i woda oraz dzieci grające w piłkę.

Gminny Konkurs Plastyczny „Wakacje z książką”

Jeśli lubisz rysować i malować, i jesteś mieszkańcem gminy Lipno to zachęcamy Cię do udziału  w konkursie.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria – 5-8 lat

II kategoria – 9-11 lat

III kategoria – 12-15 lat

Konkurs organizowany jest przez Bibliotekę Publiczną Gminy Lipno z/s w Radomicach i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach Akcji Lato 2020. Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne narody rzeczowe. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 1 września 2020 r. podczas uroczystości Narodowego Czytania w ogrodzie filii bibliotecznej w Jastrzębiu.

Poniżej zamieszczamy niezbędne informacje dotyczące konkursu: regulamin, kartę zgłoszenia, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikacji w mediach.

Prace nadsyłamy tradycyjną pocztą na adres: Biblioteka Publiczna Gminy Lipno z/s w Radomicach, Radomice 102, 87-600 Lipno z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY lub dostarczamy osobiście do siedziby Biblioteki Publicznej w Radomicach w nieprzekraczalnym terminie do 21 sierpnia 2020.