Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Dzień Edukacji Narodowej w Trzebiegoszczu

Jak każdego roku nauczyciele,  uczniowie,  rodzice i inni pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Trzebiegoszczu gromko uczcili Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października.

Uroczystość rozpoczęła się montażem słowno-muzycznym dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego. Występ wszystkich zebranych rozbawił do łez. Następnie klasy I-III swoją inscenizacją podkreśliły wiodącą rolę nauczycieli w jakości edukacji. Z kolei pełne humoru scenki z życia pedagogów w wykonaniu klasy VII uzmysłowiły  belfrom,  jak są postrzegani przez swoich wychowanków. Z zapartym tchem można było podziwiać także umiejętności taneczne uczennic z klasy VII i VIII.

Na koniec, dyrektor szkoły, Pani Joanna Wołodko,  wręczyła zasłużonym nauczycielom nagrody dyrektora za trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci.

Ten dzień był szczególny, zarówno dla pracowników szkoły,  jak i dla dzieci. Od wszystkich uczniów płynęły w kierunku nauczycieli serdeczne życzenia i podziękowania za pracę,  okazywaną sympatię i oddanie.