Świętuj z nami 100 - lecie Niepodległosci Flaga Unii Europejskiej
Tutaj powinien być opis

Spotkanie uczniów edukacji wczesnoszkolnej z dzielnicowym Adrianem Michalskim, funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Lipnie

W dniu 15 października 2019 roku w Zespole Szkół w Radomicach odbyło się spotkanie uczniów edukacji wczesnoszkolnej z dzielnicowym Adrianem Michalskim, funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Bądź widoczny i bezpieczny”.
Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach warsztatowych, podczas których ćwiczyły poprawne przechodzenie przez jezdnię w miejscach wyposażonych w sygnalizację świetlną oraz tam, gdzie jej nie ma. Prowadzący przestrzegał przed zagrożeniami związanymi z pokonywaniem drogi do szkoły i do domu. Informował o obowiązku używania elementów odblaskowych oraz zachowania ostrożności w relacjach z nieznajomymi. Przypomniał numer alarmowy stosowany w sytuacjach zagrożenia i niebezpieczeństwa. Odpowiadał na zadawane przez dzieci pytania. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze i przyczyniło się do wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa na drodze.